KUIDAS KASUTAME KVALITEEDI KONTROLLI MITTELÄBINUD RIIDEID? • Luminescence Collection

KUIDAS KASUTAME KVALITEEDI KONTROLLI MITTELÄBINUD RIIDEID?

 • Post author:

Oma tegemistes oleme alati proovinud käituda võimalikult keskkonnasõbralikult. Teie ostusoove välja saates eelistame paberit kilele ja mõtleme ka meie jalajäljele siin maailmas.

Sel aastal otsustasime aga täide viia ühe meie pikaajalise idee. Kvaliteedi kontrollist rääkisime siin blogipostituses pikemalt ning saite teada, et meil on riideesemeid, mis mingil põhjusel Teieni pole jõudnud. Olgu selleks siis õmbluses peituv defekt või kanga läbipaistvus. Mida aga teha nendest retuusidest ja rinnahoidjatest, mis müüki ei jõua? Ära ju kangast visata ei soovi. 

Seega võtsime omale sihiks luua nendest riietest midagi kasulikku ja toredat. See mõte viis meid kokku ühe ägeda naisega, kes rõõmuga oli valmis oma aega meie ideesse panustama.

Riietest sai õmmeldud vahvad patsikummid, mis võivad olla osa täiuslikust komplektist ning anda Sinu välimusele lõpliku, ilusa tulemuse.

Kui ideaalsest outfitist on midagi puudu või soovid elule lihtsalt värvi lisada, siis nüüd on Sul see võimalus juba tuttava mustri ja kangaga patsikummi näol, kandes seda aksessuaarina käe ümber või seades oma juuksed ilusti soengusse. 

Oleme nii põnevil, et üks idee on taas reaalsuseks saanud ja meie riided, sel ilusal, taaskasutatud ja keskkonnasõbralikul moel, oma tee lõpuks ägedate naisteni leiavad. Neid nunnusid patsikumme on ainult limiteeritud koguses ja nad on kõik umbes samas mõõdus – kanga laius kummi ümber on umbes 5cm. Päris identsed nad ei siiski ei ole, sest soovisime kangast maksimaalselt ära kasutada ning pidime ka arvestama kanga omadusi. 🙂

Soovime veel lisada, et antud ideega ei ole oluline kasum, vaid meie jaoks on positiivne tulemus see, kui saame vähendada prügi tekkimist ja tulla nulli riiete valmistamisele kulunud ressursiga. Loodame, et aitate meid sel teekonnal ja see viimane puudutus patsikummi näol toob teile sära silmadesse ning naeratuse suule. 🙂 

Seega, hea naine, Sinu trennipükstega või lemmiku spordirinnahoidjaga sobituv patsikumm ootab Sind: https://luminescencecollection.com/product/zero-waste-scrunchie/

Palju päikest! 

Armastusega, Luminescence Collection

Leave a Reply

Close Menu
0
  0
  My Cart
  My cart is emptyReturn to Shop
  ×

  Cart