KUIDAS OMA TRENNIRIIETE EEST HOOLT KANDA? • Luminescence Collection

KUIDAS OMA TRENNIRIIETE EEST HOOLT KANDA?

 • Post author:

Ainult kvaliteetsest kangast ei piisa, et (trenni)riided püsiksid kaua ilusad ja terved. See tähendab, et iga riideeseme puhul tuleb meeles pidada ka selle eest hoolitsemist. Kuidas see aga käib?

Oleme aastate jooksul rääkinud meie sotsiaalmeedia kontodel palju sellest, mida kindlasti tähele panna, kui riideid näiteks pesta. Iga tellimuse puhul paneme kaasa ka kirjakese, milles on märgitud soovitus pesta maksimaalselt 40-kraadiga ning kanda riideid sama hoole ja armastusega, nagu need tehtud on. Nüüd otsustasime kirjutada ka blogiposituse, milles toome välja kõik nipid, et Sinu (trenni)riided kestaksid pikka aega. 

Kindlasti kõige olulisem ongi eelmainitud pesukraad – 40-kraadiga pestes saad olla kindel, et Sinu lemmikud püksid või bra ei tõmbu kokku ega veni välja, ei kaota koheselt värvi ega muuda kanga omadusi. Lisaks on tähtis, et masin tsentrifuugi abil Sinu riideid tugevalt läbi ei raputaks – see võib kaasa tuua eelmainitud muutused. Ja palun-palun lase riietel kuivada loomulikul teel, mitte kuivatis.

Trenniriided on mõeldud võimalikult naha lähedal kandmiseks ja disainitud hingavate ning kiiresti kuivavatena. Aja jooksul jäävad bakterid, kehalõhnad ja ka pesuvahendi jäägid kangakiudude vahele natuke kinni. Kui pesta riideid tavalise pesupulbriga, hävitab see ajapikku kanga hingavuse ja kiiresti kuivavuse omadused. Sinu riided võivad seetõttu haiseda ka värskelt pesust võetuna, sest pesuvahendi jäägid pole ära lõhustunud või kehalõhnad on kangasse imbunud. 

Hoolikalt valitud pesuvahend – õige vahendiga saad siiski teha pai nii oma riietele, kui ka oma kehale. Mitmed tuntud vahendid sisaldavad endas aineid, mis võivad tekitada õrnemale nahale allergilisi reaktsioone ja ei ole tegelikult üldse kehasõbralikud. Pesuvahendit ostes pea silmas võimalikult looduslähedasi komponente, väldi ülelõhnastatud ja värvaineid sisaldavaid vahendeid ning mõtle sellele, kas see sobiks ka näiteks väikelaste riiete pesemiseks. Kui jah, on suure tõenäoususega see õige vahend. 

Pööra riided teistpidi – sellega hoiad ära väliste õmbluste kulumist ning muster püsib kauem värskena. Näiteks pükste puhul saab nii kõige kindlamalt puhtaks ka otse naha vastu puutuv pind. 

Pese ühesuguse värviga riided koos. Vähemalt erista musta värvi pesu, heledat värvi pesu ja värvilised riided. Nii väldid värvide segunemist ja seda, et näiteks Sinu lemmik hele särk on pesust tulles Sinu punase bra tooni. 

Kas Sa ikka pesukotti kasutad? Lisaks ihupesu jaoks pesukoti kasutamisele tuleks kindlasti panna ka teised riided selleks mõeldud pesukotti. Seda põhjusel, et masinas Sinu armsatele pluusidele näiteks auk sisse ei tuleks. Muide, nii on lihtsam masinast pesu välja ka võtta, sest 5 särgi, 3 paari pükste ja 2 kampsuni asemel on Sul hea haarata need ühe kotiga.

Viimasest punktist rääkides soovime kõigepealt natuke selgitada – me kindlasti ei reklaami liigset tarbimist ja disainime ka Lumis riideid nii, et saaksite neid erinevate esemetega hõlbsasti sobitada. Küll aga – kui räägime sellest, et meie eesmärk on disainida riideid, mis kestavad aastaid, siis seda eeldusel, et meie üks püksipaar ei ole Sinu ainus trenniriietus. Me kõik teame seda tunnet, kui leiad riideeseme, mis sobib valatult kõigega, kallistab Sinu keha ja on neetult ilus. See ju tähendab, et me kanname seda igal võimalusel, 24/7. Kui nüüd aga ainult nendes pükstes käia tööl, trennis, kodus, poes, siis mingil hetkel need ikkagi väsivad ja kangas kulub tunduvalt kiiremini. Seetõttu soovitame leida näiteks 3 paari pükse, mis Sinu silmad särama panevad ja kanda neid kordamööda. 

Kõike eelnevat silmas pidades on Sinu riided kindlasti hoolitsetud, terved ja kauakestvamad. Sinu abiga saame koos Sinu treenimised muuta erilisemaks! Aitäh, et meid usaldad! 

Sinu Luminescence Collection

Leave a Reply

Close Menu
0
  0
  My Cart
  My cart is emptyReturn to Shop
  ×

  Cart