KUIDAS ME LOOME ERILISI RIIDEID? • Luminescence Collection

KUIDAS ME LOOME ERILISI RIIDEID?

 • Post author:

Iga inimene on eriline. Oma mõtete, välimuse, kogemuste, teadmiste ja paljude muude aspektide poolest. Meie, Luminescence Collection’is, anname oma panuse, et aidata naistel tunda end enesekindla ja ilusana. Kuidas?

Meie lugu ja idee oma rõivabrändiga alustamiseks sai alguse juba aastaid tagasi, kui tundsime, et tahaks trenni tehes kanda midagi teistsugust ja midagi, mis paneb naisi eriliselt tundma ning rõhutab nende isikupärasust. 

Sellest mõttest ja soovist inspireerituna hakkas Meeli, Luminescence looja ja disainer, huvi tundma riiete disainimise vastu ning mõtlema, kuidas stiilsed ning kaasaegsed mustrid veelgi omapärasemaks muuta ja kvaliteetse kanga abil reaalsuseks luua. See pole lugu imevõimetega naisest (kuigi imeline on ta küll), kes mustreid kui jalgrattaid leiutama hakkas, vaid on lugu sellest, kuidas täiustada midagi, mis juba on ilus, aga muutes selle eriliseks, lisades juurde oma isikupära. 

Võtame näiteks Moonlight komplekti, mis sai alguse helkuri vajadusest pimedal ajal. Kuna helkur ise kipub ära kaduma, jalgu jääma või oled Sa üks nendest inimestest, kes ei soovi helkurit oma ilusa mantli külge riputada, siis oli meie soov luua komplekt, mis Sind pimedal ajal nähtavaks teeb. Sealt sündiskis mõte muuta tavaline must komplekt eriliseks, täiustades seda helkurtäppidega.

Helkur kangal pole tänapäeval enam uus avastus ning seda elementi kasutavad ka mitmed teised spordiriiete brändid. Mis on iseenesest väga äge, et meil on sarnane visioon, aga lõpp-tulemus võib olla hoopis erinev, sõltuvalt helkurmustrist (näiteks täppide arv, suurus ja tihedus), kanga omadustest ja lõikedisainist. Meie, Lumis, oleme armastanud alati minimalistlikku disaini ning selle võtsime ka aluseks oma Moonlight komplekti loomisel. Mis meie komplekti eristab teistest helkurelementidega riietest, oli soov kasutada helkurtäppe minimaalselt, kuid mitte kaotades oma nähtavuse efekti. Samuti kasutasime me Moonlight komplekti puhul uut, veelgi kehatoetavamat kangast, meile iseloomulikku retuuside lõiget ning tagasihoidlikut, tikitud logo.

Sama lugu on ka meie teiste disanidega. Kõik loomamustrid on ju tegelikult juba olemas, aga ka seal kasutame me sama taktikat, et võtame inspiratsiooniks midagi, mis juba looduses, naturaalsel kujul, olemas on, aga muudame selle omanäoliseks sobivate värvide, kangaste ning mustritega.

Aga ükski disain ega mõte riidekomplektiks ei muutu enne, kui me ei leia kujundusele vastavat kangast. Jätkates Moonlight komplektiga, siis selle mõte tekkis aastal 2020 ja sai teoks alles 2022 ning selliseid lugusid, kus me sobivat kangast pikka aega otsime, on teisigi. Näiteks ka meie esimene Cheetah, kus mõttest teostuseni kulus meil lausa terve aasta ning hetkelgi on meil käsil uue Snakeskin komplekti loomine, mille puhul oleme näidiseid testinud juba üle poole aasta, kuid pole siiani leidnud seda õiget kangast, mis erilise tunde tekitaks ning kõikidele meie jaoks tähtsatele kriteeriumitele vastaks.  

Ja vahest ongi nii, et kõik ei lähe nagu oleme plaaninud. Siiski, kui esmalt katsetatud kangatoon ei sobi disainiga või ilusa mustriga komplekti puhul tundub valitud materjal vale, ei löö me käega, vaid anname muutusi tehes endast kõik, et tuua kandjani erakordsed, vastupidavad, keha kallistavad ja ahhetama panevad riided. Õnneks oleme leidnud ka endale head koostööpartnerid, kelle üle on meil siiralt hea meel, sest nad mõistavad meie seatud eesmärke ja aitavad kaasa Lumi unistuste täitumisele. 

Samuti oleme tänulikud ka Sulle, kallis naine, et usaldad meid ja annad meile võimaluse ideid ellu viia ning tuua naeratuse Sinu näole. 

Sinu Luminescence Collection

Leave a Reply

Close Menu
0
  0
  My Cart
  My cart is emptyReturn to Shop
  ×

  Cart